Cuma , Şubat 24 2017
Home / El İşleri ve Örgüler / Anne ve Oğlunun Onluk Kaza Anı

Anne ve Oğlunun Onluk Kaza Anı

Eğlence parka giden iki masum aile bireyi ve bindikleri oyuncağın başlarına ne getireceğini bilmiyorlar. Sonrasında kazayı ucuz atlattılarını herhalde videoyu izledikten sonra anlayacaklardır. Çünkü kaza anında sanki hiç bir şey yokmuş gibi davranıyorlardı.

anne-ve-oglun-onluk-kaza-ani

Amerika Birleşik Devletlerinde şu sıralar eğlence parklarında kullanılan yeni bir oyuncaktan bahsedeceğiz. İsmi Catapult; demir bir kafesin içine iki kişi biniyor ve güvenlik önlemleri alınıyor. Daha sonra hızlı şekilde gerilip havaya fırlatılıyor. Ancak Bu anne ve oğlu başlarına birazdan geleceklerin farkında olmadan bu alete biniyorlar. Sonrasında ise tam bir faciadan kıl payı dönülüyor. Çünkü halatlardan biri tepeden kopup yere düşüyor.

Adrenalin seven Amerikalı aile eminiz ki bu videoyu izledikten sonra nasıl büyük bir kazadan kurtulduklarını anlamış olacaklardır. Videoyu ilgiyle izleyelim.

Yazar Ayça Çimen

Biri otistik 3 çocuk annesiyim . Kendi evimin bekçisiyim. Çocuklarım ve sevdiklerim için yararlı olmaya çalışıyorum. Sorunlar paylaşıldıkça azalır. Ev yükünü kaldırmaya çalışan tüm annelere selam olsun.

Bir Cevap Yazın