Cuma , Şubat 24 2017
Home / DÜNYADAN / Aslanın Ceylanı Parçaladığı An

Aslanın Ceylanı Parçaladığı An

Eğer hayvanlar aleminde yaşıyorsanız, ya kaçan olursunuz yada kovalayan olursunuz. Bu Allahın vermiş olduğu bir tasarımdır. İşte böyle bir düşünceden yola çıkarak hayvanlar dünyasında acımasız gibi görünen ancak doğanın kanunları’nın ne kadar ince bir çizgide olduğunu gösteren bir kaç kare fotoğraf paylaşacağız.

 aslanin-ceylani-parcaladigi-an-1

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin ünlü Kruger hayvanat bahçesinde gözlerinize inanamayacağınız bir olay yaşadı. Trafik akışı sürerken bir anda ortaya çıkan aslan ve ceylan kapışmasını görmeye başlıyorsunuz. Sürücüler ne yapacaklarını şaşırarak oldukları yerde kaldılar. Araçların arasında iki hayvan av ve avcı mücadelesi içine giriştiler. Aslan ceylanı avlamak için tüm hünerini gösterdi. Pek çok meraklı gözler arasında ceylanı parçalayarak yedi.

aslanin-ceylani-parcaladigi-an-2

Görenleri hayrete düşüren bu olayı tüm sıcaklığıyla ölümsüzleştiren bir kişi bu fotoğrafları sosyal medyada paylaştı ve günün konusu olarak ortaya çıkmasına neden oldu.

aslanin-ceylani-parcaladigi-an-3

aslanin-ceylani-parcaladigi-an-4

Yazar Ayça Çimen

Biri otistik 3 çocuk annesiyim . Kendi evimin bekçisiyim. Çocuklarım ve sevdiklerim için yararlı olmaya çalışıyorum. Sorunlar paylaşıldıkça azalır. Ev yükünü kaldırmaya çalışan tüm annelere selam olsun.

Bir Cevap Yazın