Cuma , Şubat 24 2017
Home / El İşleri ve Örgüler / Sizi Kışkırtacak Onluk Selfie

Sizi Kışkırtacak Onluk Selfie

Türk dil kurumu her ne kadar buna öz çekim olarak isim koymuş olsa’da selfie çılgınlığı başını alıp gitmektedir. Dünyanın çeşitli köşelerinde pek çok çılgın insan sizi kışkırtacak onluk selfie ile karşınızda. Bunlar o kadar ilginç bir durumdalar ki siz bile şaşıracaksınız.

1) Vahşi Avustralya Kanguru İle Selfie 
sizi-kiskitacak-onluk-selfie
Avustralya dünyanın diğer ucunda hakkında sadece belgesellerden bildiğimiz bir ülke. Ülke ayrıca dünyanın en büyük adası ve kıtası durumunda. Nüfusu yaklaşık 20 milyon civarında. Durum böyle olunca, ülkenin arazisi el değmemiş bakir topraklarla dolu durumda. Ülkenin simgesi kangurular ise her yerde rastlayabilirsiniz. Onlarla bir araya gelip fotoğraf çekinmeniz mümkün.
2) Kanguru İle Çılgın Bir Selfie Bakışı
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-1
Acun Firarda herkes izlemiştir orada Acun bir aslan yavrusunu sevmiş ancak, parmağını kaybedeceği çok yakın bir durum yaşanmıştır. Eğer vahşi topraklarda gezdiğinizi göstermek istiyorsanız, bu selfie gibi bir poz vermek arkadaşlarınız arasında çok büyük bir etki yapacaktır.
3) Yerlinin Selfie Aşkı
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-2
Dünya küreselleştikten sonra, artık her yer çok yakın bir duruma geldi. Hala ilkel kabileler yaşamını sürdürüyor. Ancak teknoloji ile olan bağlarını da kesmek istemiyorlar. Bu yerli diğer dünya insanları gibi selfie keyfi yapıyor.
4) Orman Gezisinde Şakınlığınızın Selfie 
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-3
Böyle bir poz vermek sizi şaşkınlığa mı yoksa korkuya mı sokuyor onu biz bilemiyoruz. Ancak 360 derece çekim yapan telefonlar çıkmadan kadraj ın arkasında ne olduğunu bilemeyeceğiz.
5) Bir Isırık Aldım Selfie
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-4
İnsanlar bazen ileri gidip farklı pozlar vermelerde üstlerine düşen görevi çok iyi yapıyorlar.
6) Hayvanları Çok Seviyorum Selfie 
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-5
Hayvanlarla aranız iyi ise onlarla birlikte biz selfie yapmak hiçte zor olmayacak bir durum olsa gerek.
7) Hayat Bana Çok Hafif Geliyor Selfie
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-6
Yeni arayışlar içine girdiyseniz ve çok sıkılıyorsanız hayvanat bahçesine girip bir timsahın ağzında selfie yapmak isteyebilirsiniz.
8) Tam Evlenilecek Kıvamdayım Selfie
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-7
Erkek arkadaşınıza artık ben bak evlilik çağına geldim. Beni al bekletme seni çok mutlu ederim, hatta çamaşırı güzel yıkıyorum işte kanıtı.
9) Yeni Yüzüm Daha Yakışıklı Selfie
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-8
Aynı yüzü yıllardır kullanmaktan bıkan biri iseniz, sizi değiştirecek çalışmalar içine girebilirsiniz. Ancak yeterli etki ile insanların özellikle kadınların kalplerini kazanır mısınız bilinmez.
10) Zevki İçin Telefonu Feda Selfie 
sizi-kiskitacak-onluk-selfie-9
Her şeye rağmen anı yaşamak benim için çok önemli diyorsanız eğer, bu selfie tam size göre diyelim. Yüksek bir şelaleden atlarken çekilmiş bir selfie zevkin doruklarında oldunuz un bir anlamı da diyebiliriz.

Yazar Ayça Çimen

Biri otistik 3 çocuk annesiyim . Kendi evimin bekçisiyim. Çocuklarım ve sevdiklerim için yararlı olmaya çalışıyorum. Sorunlar paylaşıldıkça azalır. Ev yükünü kaldırmaya çalışan tüm annelere selam olsun.

Bir Cevap Yazın