Cuma , Şubat 24 2017
Home / El İşleri ve Örgüler / Uçakta Unutulan Onluk Eşyalar

Uçakta Unutulan Onluk Eşyalar

Uçak yolculuğu sizleri bir yerden başka bir yere getirmek için ideal bir ulaşım şeklidir. İnsanın olduğu yerde her şey olabilir. İnsanlar yolculuklarını bitirdikten sonra bazı eşyalarını unutabiliyorlar. Bizler sizlere uçakta unutulan onluk eşyalar sıraladık.

1) Kadın Peruğu

ucakta-unutula-onluk-esyalar-1

İnsanlar peruklarını çıkartmak için ne gibi bir vasıtayı kullanıyor bilinmez, uçakta unutulan onluk eşyalar birinci sırasını kadın peruğu oluşturuyor.

2) Soğan

ucakta-unutula-onluk-esyalar-2

Uçaklarda genellikle hazır yemekler tüketilir. Sadece ısıtılması için ise ısıtıcılar kullanılır. Belki de bir kaptan pilot uzun yolculuk sonucunda hosteslere melemen yaptırmak için uçağa soğan sokmuşta olabilir.

3) Kafa Tası

ucakta-unutula-onluk-esyalar-3

Uçakta unutulan onluk eşyalar üçüncü sırada ise kafa tası bulunmakta. Her ne kadar buna eşya diyebilir miyiz bilmiyorum, ancak birinin polisi araması gerektiğini düşünen baya kişi çıkabilir.

4) Kelepçe

ucakta-unutula-onluk-esyalar-4

Suçlu transferleri için genellikle uçaklar kullanıldığı doğrudur. Büyük ihtimal bir iç güvenlik görevlisi tarafından unutulan kelepçe olmalı. Ancak suçlu kaçtıysa başları epey dertte. Çünkü kelepçe uçakta kaldı.

5) Burun Spreyi

ucakta-unutula-onluk-esyalar-5

6) Baston

ucakta-unutula-onluk-esyalar-6

Yaşlı yolcular genellikle bastonlarını unutabiliyorlar. Bu durum onlar için körük köprüsünden inerken zorlaşıyordur. Çünkü bastonları kayıp durumda.

7) Düğün Yüzüğü

ucakta-unutula-onluk-esyalar-7

 

8) Akıllı Telefon

ucakta-unutula-onluk-esyalar-8

Akıllı telefonunu unutanlar genellikle pek fazla telefon aşkı olmayan insanlar olsa gerek. Ancak taksiye binip evlerine giderken telefonsuz kaldıkları unuttuklarına çok pişman oluyorlardır.

9) Kurbağa

ucakta-unutula-onluk-esyalar-9

Amazon ormanlarından gelirken cebine görülmemiş bir yeşil kurbağa koyanlardan biri iseniz buna çok üzüleceksiniz. Çünkü uçaklarda en çok unutulan eşyalardan biriside kurbağalar oluyor. Çoğu ülkede yasaklanmasına rağmen insanlar gördükleri hayvanları ülke dışına çıkarmaktan çekinmiyorlar.

10) Banyo Musluğu

ucakta-unutula-onluk-esyalar-10

 

İnsanların uçakta unutulan onluk eşyalar akıl sır ermiyor. Şimdide onuncu sırada ise banyo musluğu bulunmaktadır. Bunu ne yapacağını ve neden unuttuğunu hiç bir zaman hatırlamak istemeyecektir. Çünkü herhangi bir dükkandan satın alabilirdi.

Yazar Ayça Çimen

Biri otistik 3 çocuk annesiyim . Kendi evimin bekçisiyim. Çocuklarım ve sevdiklerim için yararlı olmaya çalışıyorum. Sorunlar paylaşıldıkça azalır. Ev yükünü kaldırmaya çalışan tüm annelere selam olsun.

Bir Cevap Yazın