Cuma , Şubat 24 2017
Home / El İşleri ve Örgüler / Rusya’da TIR Kazası

Rusya’da TIR Kazası

Bu Rus milletine akıl sır ermiyor. Araç içi kameraların ortaya çıkması ile birlikte, pek çok kazayı anlık yaşayabiliyoruz. Şimdi ki videomuz ise yine Rusya Federasyonundan. Bu sefer ne kazası yaptılar diye düşünüyorsunuzdur. Gerçekten akıllara zarar kazalar ile karşımıza çıkıyorlar.

rusyada-onluk-tir-kazasi

Rusya’da normal güzergâhın da giden bir otomobil, önünde büyük bir TIR kaydediyor. Araba’nın içersindekiler TIR üzerinde bulunan tank ile ilgili konuşuyorlar. Birazdan başlarına geleceklerinden habersiz koyu bir muhabbet dönüyor. Önde giden askeri taşıyıcı hızlı gitmektedir. Sonra dönemeç geldiğinde bir anda yük bölümünde bulunan tank ağırlığa daha fazla dayanamıyor ve yana doğru yatıyor. Bu esnada TIR çekici kısmı da bu ağırlığa dayanamayıp yana yatıyor. Büyük bir kaza yaşanıyor ve elektrik direkleri ve telleri yıkılıyor. Tam bir savaş alanı durumunda.

Yazar Ayça Çimen

Biri otistik 3 çocuk annesiyim . Kendi evimin bekçisiyim. Çocuklarım ve sevdiklerim için yararlı olmaya çalışıyorum. Sorunlar paylaşıldıkça azalır. Ev yükünü kaldırmaya çalışan tüm annelere selam olsun.

Bir Cevap Yazın