Cuma , Şubat 24 2017
Home / El İşleri ve Örgüler / Microsoft’ta Onluk Yenilik

Microsoft’ta Onluk Yenilik

Dünya sonu bilinmez bir teknolojik devrimlerin önüne katmış gidiyor. Artık yeni bir teknoloji ile kendimizi nerede bulacağımızı hiç bilmiyoruz. Özellikle iş yaşamıyla ilgili, yeni fikirler üretilmesi daha fazla önem kazanıyor. Zaman ve para denklemi hiç bu kadar bir arada olduğunu görmemiştik. Klasik çalışma şeklini yavaşça tek ediyoruz. Oluşturulan ofislerde, akıllı telefonlar, tabletler ve diz üstü bilgisayarlar yerini aldı. Şehrin karmaşası içerisinde, çalışanları, tasarımcıları ve mühendisleri hep bir arada toplayan toplantı seansları tarihe karışmaya başladı. İşverenler yaratıcı düşünceye sahip çalışanlarını daha rahat şartlarda çalıştırmak için türlü yeni fikirler üretmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Tek amaç ise zaman kaybının en aza indirilmesi ve farklı fikirlere sahip kişileri, farklı mekânlarda oldukları halde, sanki bir arada düşünüyorlarmış düşüncesini sağlaya bilmek amacı güdülüyor.

surface_hub_pr_story

Durum Değerlendirme Toplantılarını Unutun

Büyük ofislerde çalışanlar genellikle rutinleşmiş günlük değerlendirme toplantıları yaparlar. İyi giyimli ve şirketin geniş görüşlülük gösteren mobilyalarla kaplı büyük bir toplantı masasıdır. Ancak siz tasarım ile uğraşıyor iseniz ve yeni fikirler geliştirerek başarı sağlıyorsanız yetenekli üretici beyinlerinizi bir arada bulundurmak maliyet ve zaman anlamında sizi epey bir zora sokacağı kesin gibi görünüyor. Yeni ürünleriniz arasında bulunan bir sandalye tasarımını, uzun soluklu, sıkıcı toplantılardan kurtarıp daha akılcı ve hızlı karar verilen bir ortamda yeniden oluşturmak daha iyi olmaz mıydı? powered Surface Hub Microsoft firması’nın yenilikçi fikirlerinin bir ürünü olarak ortaya çıktı. Çalışanlarınız artık daha az fiziksel ofis sendromu yaşarken, farklı mekânlardan, üretici beyinler bir araya gelecekler.

Surface-Hub

Takım Ruhu Anlayışında Yenileşme

Ülke genelinde kargo operasyonlarınızı düzenlemeniz gerekiyor. Çok düşündürücü ve bir o kadar sinir bozucu bir iş. Sayfalarca yazı ve yüzlerce slâytlar hazırlanış bir toplantıda işin içinden çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa powered Surface Hub ile fiziksel bir alana ihtiyaç duymadan, geliştireceğiniz yeni stratejiler, ofisinizin içerisinde bir kaç çalışanın hararetli beyin fırtınasına, artık şahit olabileceksiniz. Üstelik alanda operasyon içerisinde bulunan bölge yetkilileri de akıllı telefon veya tablet sayesinde, fikir üretenlere anlık ve doğru bilgi sağlayabilecekler. Bu size yeni ve vazgeçilmez bir takım ruhu anlamına gelecektir.

Surface-hub-front

Fikirlerin Ortak Buluşma Platformu

Mimari yapıların tasarlanması, yeni bir reklâm anlaşması sonucu ortaya çıkarılacak yeni sloganlar ve üretilmesi düşünülen mühendislik projeleri. Hepsi için çalışan pek çok çalışanınız olduğu kedin. Ancak, zor olan sorunları nasıl ortadan kaldırırız düşüncesi. Bunun için pek çok mühendis kafa patlattığı kesin. Onları sıkışık ve standart ofislerde çalıştırmanız artık gerek kalmadı. Windows 10 powered Surface Hub ile akılı tahta özelliği imdadınıza yetişiyor. Üreten beyinleriniz bir anda farklı yollar aramak için ellerinde bulunan kalemler ile sanki yazıyormuş gibi yeni fikirlerini ekrana döküyorlar. Bu durum sorunun bir anda ortadan kalmasını sağlıyor. Ayrıca tüm bu el yazısı tanıma teknolojisi sayesinde tüm yapılan işlemler kayıt altına alındı bile. Deniz aşırı tasarım stüdyolarına bir kaç saniyelik zaman diliminde hemen ulaşabilmektesiniz. Bu size ek bir külfet getirmeden, üstelik tüm doğallığı ile.

Surface-hub-ink

Windows 10 İle Gelen Yenilik

Klasik masa üstü bilgisayar üreticisi Microsoft, gelişen teknolojiye ayak uydurmak için dokunmatik teknolojiye yatırımlarına devam ediyor. İş dünyası için geliştirilen Windows 10 powered Surface Hub ile tablet kullanır gibi projelerin daha rahat aydınlığa ulaşmasını sağlıyor. Özellikle 55 inç, 84 inç ekran çözünürlüklerini i5 ve i7 işlemcilerle destekli olarak karşımıza geliyor. Fiyatları ise, 7000 $ ile 20.000 $ arasında değişmekte. Yeni bir vizyon isteyen tüm işletmeler için gerekli yeni bir adım Windows 10 powered Surface Hub

Yazar Ayça Çimen

Biri otistik 3 çocuk annesiyim . Kendi evimin bekçisiyim. Çocuklarım ve sevdiklerim için yararlı olmaya çalışıyorum. Sorunlar paylaşıldıkça azalır. Ev yükünü kaldırmaya çalışan tüm annelere selam olsun.

Bir Cevap Yazın