Cuma , Şubat 24 2017
Home / El İşleri ve Örgüler / Kahve ile Peeling Yapmak Artık Çok Kolay

Kahve ile Peeling Yapmak Artık Çok Kolay

 

Türk kahvesi yardımıyla oluşturacağınız maske uygulaması  ile canlı ve sıhhatli cilt tarzına sahip olabilirsiniz. İşte İnceKadın’dan sizlere uygun özel peeling tarifi .Türk kahvesi peeling uygulama tarifi şimdi en özgü püf noktaları ile sizlerle.

Türk Kahvesi Özel Peeling Tarifi

1 tam yemek kaşığı Türk Kahvesi
1 tam çay kaşığı bal
1 tam çay kaşığı badem yağı
1 tam çay kaşığı zeytinyağı
1 tam çay kaşığı esmer şeker
Peeling tanımı amacıyla ilk evvelce 1 tam yemek kaşığı Türk kahvesini 1 tam çay kaşığı Bal ile harmanlayalım. oluşturduğumuz karışımın içerisine 1 tam çay kaşığı badem yağı, 1 tam çay kaşığı zeytinyağı ve 1 tam çay kaşığı esmer şeker ek edelim.
oluşturduğumuz maskeyi cilt üstüne masaj yaparak uygulayalım ve 30 Dakika bekleyelim. Tavsiye edilen vakit zarfı amacıylade maske cilt üstünde kuruyacaktır.
Kuruyan maske cilt üstünde peeling yapılarak menfaatilmalıdır. Maske programı ardından cilt bol suyla yıkanmalı ve süt vasıtasıyla tonik yapılmalıdır.
Türk Kahvesi Özel Peeling Tarifi:

1 tam yemek kaşığı Türk Kahvesi
1 tam yemek kaşığı zeytinyağı
Siyah noktaları geri plana alabilmek isteyenlerdenseniz Türk kahvesi peeling tanımını programya temin edebilirsiniz.
Maske yapımı amacıyla 1 tam yemek kaşığı Türk kahvesinin içerisine 1 tam yemek kaşığı zeytinyağı ek edelim. Oluşturduğumuz karışımı kara nokta olan bölgeye ince bir tabaka olarak sürelim ve 20 dakika vaktince bekleyelim.
Sonrasında cildimizi ılık Su yardımı ile durulayalım.

Yazar Ayça Çimen

Biri otistik 3 çocuk annesiyim . Kendi evimin bekçisiyim. Çocuklarım ve sevdiklerim için yararlı olmaya çalışıyorum. Sorunlar paylaşıldıkça azalır. Ev yükünü kaldırmaya çalışan tüm annelere selam olsun.